Rekuperacja

Strony związane z hasłem 'baseny':

 • Możliwość połączenia z systemami fontannowymi »

  Firma Arras oferuje strefy saun, Wellness, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, spa, fontanny (Wysoki standard i śmiałość koncepcji) - maksymalne oszczędności i zastosowanie nowoczesnych technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii. Element architektury - Harmonijne współgranie z otoczeniem, możliwość połączenia z systemami fontannowymi. Realizujemy obiekty wysokiej jakości - w ofercie także liczne nietypowe realizacje.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • zadaszenie basenu »

  Od kiedy prosperuje chemia basenowa, czyszczenie basenu nie jest już tak pracochłonne dzięki odpowiednim do tego sprzętom. Ludzie chętnie kupują baseny. Sprzedaż basenów nabiera tempa, bo klientów nie brakuje. Zadaszenie basenu również nie jest drogie, ponieważ specjaliści przedstawiają najlepsze rozwiązania. Budowa basenów, dla odpowiednich służb, zajmuje im niewiele czasu, a robią to naprawdę z ogromną precyzją. Warto powołać się na znających się na tym budowlańców. W końcu nie chcemy tracić pieniędzy i czasu.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Grudkowski »

  API Baseny - działamy za pośrednictwem sieci autoryzowanych przedstawicieli. Wyłączny przedstawiciel - Piotr Chrabelski. Przedstawiciele Regionalni zapraszają - Piotr Drozd, Mirosław Borkowski, Rafał Drozd. Technicy specjaliści - Roman Grudkowski i Tomasz Grudkowski. Zapraszamy do skorzystania z oferty na baseny kąpielowe - swobodne pływanie nawet w bardzo małym basenie umożliwia pompa i przeciwprąd. Renowacja i przystosowanie istniejących niecek.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cyrkulacja wody »

  Zdrowie i rekreacja - wysokiej jakości baseny SPA do kąpania od firmy Folkpool. Atrakcyjna cena na baseny ogrodowe, kryte publiczne i prywatne. Specjalizacja to też Klimatyzacja hal basenowych - odpowiednia jakość powietrza jak i cyrkulacja wody. Układ filtrująco pompujący - pompy ciepła Hayward, uzdatnianie wody, głowice sterowane automatycznie Aquastar Easy. Ozonator, pompa, schody do wody, drabinki. Baseny i białe akcesoria - Swimming Pool Machine, przeciwprąd wody, ogrzewanie wody, grzałka elektryczna, wymiennik ciepła, odkurzacze samojezdne, zadaszenie przesuwane oraz gotowe wykładzina basenowe i mozaiki szklane. Zapraszamy też po nakrycie basenów - folia Słoneczna, pokrycie standardowe, żaluzje basenowe.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basentech - montaż basenów »

  Od 20 lat działa firma Basentech, jaka znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w technice basenowej. Proponujemy urządzenia niezbędne do budowy basenów, w tym gotowe baseny (metalowe, drewniane, poliestrowe, betonowe), pompy, dysze, filtry, drabinki, podgrzewacze, zadaszenia, maszyny do masażu wodnego, dezynfekcji wody oraz inne. Posiadamy także wanny Hot Spring z hydromasażem. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty. Zapewniamy całościowy montaż sprzedawanych urządzeń, stawiamy baseny skimmerowe dodatkowo z rynną przelewową. Radzimy, jak wybrać najlepsze urządzenia, a także jak je poprawnie eksploatować. Każde zamówienie wykonujemy w terminie oraz w przystępnych cenach. Ze szczegółowymi informacjami można poznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wanny z hydromasażem z Sundance »

  Uwielbiasz pluskać się w wodzie? Prawdopodobnie to twoja najlepsza forma odprężenia po nerwowych wydarzeniach? Albo może akurat nie masz nawet godziny na odpoczynek i zamierzasz to zmienić? Pomyśl więc o minibasenach, które jesteś w stanie trzymać u siebie w domu już za chwilę.


  Prezentowana firma Sundance Spas przynależy do grupy osób, które wiedzą wszystko o domowych spa. Gdy zdecydujemy się na zakup jakiegoś urządzenia do hydromasażu, pracujący tam specjaliści na pewno nam dobrze podpowiedzą. Firma Sundance Spas istnieje w tej branży od ponad 30 lat, w Polsce od dwunastu, można jej więc zaufać.


  Na witrynie Sundance Spas z łatwością zobaczymy cały katalog proponowanych artykułów. Baseny, które można kupić w tej tyskiej firmie, spełniają maksymalne poziomy danych produktów. Gdy nurtuje nas kwestia techniczna, np. jakie są rozmiary takich basenów ogrodowych koniecznie trzeba wejść na www spółki. Amatorom luksusu niewątpliwie posłużą takie dane jak zastosowane podświetlenie, pompy do hydromasażu, głośniki i tym podobne. Wszystko po to, by przez moment zaznać chwil szczęścia.


  Mało osób wie, ale te akcesoria znane są również z tego, że zbawiennie oddziałują na system odpornościowy, o czym możemy przeczytać w publikacjach. Mało tego, zobaczymy treści także o elektronice w omawianych maszynach i ilości zużywanego prądu, co jest szalenie ważne dla przyszłych posiadaczy. Dowiemy się też czym są w ogóle minibaseny. Sprawdzić możemy także porównanie typowego basenu i minibasenu. Po przestudiowaniu tych opublikowanych treści możliwe, że odczujemy, iż to urządzenie jest obowiązkowe w naszym domu.


  Gdzie dokładnie możemy zdobyć te baseny ogrodowe? Miejsce spółki mieści się w województwie śląskim. Sami możemy udać się do Sundance Spas. Adres przedsiębiorstwa to: ul. Fabryczna 45, 43-100 Tychy. Możemy również zatelefonować pod jeden z dwóch wymienionych numerów: 801333700 lub 500850850. Współpracę nawiązać można także przez przekazanie maila pod adres zamieszczony na stronie. Ponadto, z sekretariatem możemy się zetknąć wypełniając kwestionariusz kontaktowy dostępny na www.sundance.pl.


  Jacuzzi Sundance Spas to artykuł luksusowy. Warto zdecydować się jednak na taki zakup. Takie produkty to powiązanie nowatorskiej techniki i wizualności. Oddziałują korzystnie na naszą kondycję, co jest istotnym argumentem. Szybko stanie się oczywiste, że kupno basenu ogrodowego to właściwy wybór.
  Sundance Spas

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
Rekuperacja